Hidroizoliacija

  • Hidroizoliacija (iš graikų kalbos Υδωρ μόνωση — vanduo ir izoliacija) yra paviršių apsauga nuo vandens įsiskverbimo.
    Vienas iš pagrindinių pastatų konstrukcijų ir jų medžiagų trumpaamžiškums, aplinkos įtaka statiniams, o konkrečiai drėgmės ardomasis poveikis statinių konstrukcijoms ir medžiagoms.
  • Pagrindinė konstruktorių užduotis tapo apsaugoti konstrukcijas ir medžiagas nuo ardomojo drėgmės poveikio. Dešimtmečius tradicinės medžiagos, tokios kaip dažai, epoksidiniai junginiai, stiklo pluošto ir vinilo esteriai buvo pritaikomos ir naudojamos kaip įvairių tipų apsauginės dangos. Vystantis pramonei ir technologijoms buvo siūlomas vis didesnis hidroizoliacinių medžiagų asortimentas. Siekiant apsaugoti paviršius nuo griaunamo drėgmės poveikio buvo bandoma pritaikyti įvairiausias medžiagas ir jų junginius.

Poliurėja 1990 metais iš pradžių buvo sukurta kaip impregnantas baldų pramonėje, siekiant apsaugoti stalviršių briaunas. Atkreipus dėmesį į jos hidroizoliacines savybes ir dėl jos greito stingimo bei santykinio drėgmės nejautrumo, ji buvo pradėta naudoti dideliems projektams, kada reikėdavo izoliuoti didelius paviršių plotus., pvz., pirminio sluoksnio izoliavimui, šulinių ir tunelių dangoms, cisternų įdėklams ir sunkvežimių kėbulams. Puikus sukibimas su betonu ir plienu buvo išgaunamas tinkamai paruošiant paviršius ir atlikus gruntavimą. Pagal poreikį buvo sukurtos poliurėjos dangos galinčios atlaikyti 6000 psi (40 MPa) jėgą ir viršyti 500% pailgėjimą, todėl ji tapo patikima, plačiai pritaikoma danga. Greitas stingimo laikas leidžia greitai padengti didelį plotą keliais sluoksniais. Bėgant laikui Poliurea tapo nepamainoma hidroizoliacija laivininkystės pramonėje. Tradicinė dervos su bitumu, dar vadinama “ruberoidu” danga praktiškai buvo pakeista Poliurėjos danga. Žymus pranašumas yra tai, kad kas 3-4 metus nereikia pakartotinai atnaujinti dangos. Manoma, kad poliurėjos dangos ilgaamžiškumas gali siekti 25-30 metų.

  • Vertinant progresą ir perspektyvas, poliurėjos dangos tampa dominuojančiomis hidroizoliacinėmis medžiagomis sprendžiant sudėtingus statybos inžinerijos ir pramonės uždavinius.
  • Mūsų įmonė atlieka šiltinimo Poliuretano putomis ir hiroizoliavimo Poliurėja ir Elastomero dangomis darbus visoje Lietuvoje bei už jos ribų. Hidroizoliuojame vertikalius ir horizontalius paviršius, statinių konstrukcijas, vandens talpas ir vamzdynus. Darbams atlikti naudojame moderniausią įrangą Graco Reaktor 2 E-XP2 Elite.Visus darbus siekiame atlikti kokybiškai, laikantis technologijų ir sutartinių įsipareigojimų.

 

Liko klausimų?

Termoefektas, UAB

Liepų 6, Raisteniškės, Vilniaus raj., LT-14180

Mob. telefonas: +370 678 78930

El. paštas: info@termoefektas.lt

Įmonės kodas: 304428193

PVM kodas: LT100010721217

A/S LT497300010150716416, „Swedbank” AB