Sandėlių ir angarų šiltinimas

angarai

Sandėlių, angarų, gyvulininkystės bei augalininkystės kompleksų ir panašios paskirties pastatų konstrukcijas stipriai įtakoja vykdoma pramoninė veikla. Tai dažnai pasireiškia drėgmės kondensato kaupimuisi ant pastato sienų ir lubų, vandens prasiskverbimu per pastato stogą ir sienas. Šildomos patalpos greitai atvėsta, šiltą orą pakeičia šaltas, iš išorės besiveržiantis oras. To priežastis – pastato sienos arba visai neapsaugotos nuo išorinio ar vidinio veikos poveikio, arba apsaugotas neefektyviomis, savo funkcijas neatliekančiomis medžiagomis. Tokios netinkamos medžiagos įgeria drėgmę, įmirksta – sudaro sąlygas susidaryti pelėsiui. Susidaręs konstrukcijose rasos taškas  esant neigiamai temperatūrai – suledėja, plėsdamasis gadina pastato konstrukcijas, susikaupusi drėgmė tarp stogo dangos sluoksnių atkelia stogo dangą. Tokios pasekmės vėliau tampa labai liūdnos – lietaus ir tirpsmo vanduo patenka į pastato vidų – gadina pastato konstrukcijas, pastate esančią įrangą ar kitas materialines vertybes.

 

Sandėlių ir angarų šiltinimas

Atliekamas panaudojant poliuretano putas, kurios nepraleidžia drėgmės ir apšiltina pastato konstrukcijas

Vienas iš efektyvesnių pramoninių pastatų, sandėlių ir angarų šiltinimo būdų yra pasirinkimas šiltinti uždarų porų poliuretano putomis. Ši šiltinimo medžiaga pasižymi labai žemu šilumos laidumo koeficientu, labai aukšta šilumine varža, nelaidi vandeniui, lengva – negniuždanti konstrukcijų, elastinga – sutvirtinanti konstrukcijas, ilgaamžė, nedūlanti ir eksploatuojamu laikotarpiu nekeičianti savo tūrio. Dėl darbų atlikimo technologijos ir poliuretano putų fizinių savybių, šiltinamieji paviršiai padengti poliuretano putomis sudaro vientisą besiūlį sluoksnį, nepaliekant tarpų tarp šiltinamo paviršiaus ir šiltinimo medžiagos, užpildo visus įtrūkimus, plyšius ir susidarius oro tarpus. Poliuretano putos prikimba prie visų sausų, švarių paviršių, jos tvirtinimui nereikia papildomų priemonių. Paviršius apsaugo nuo korozijos.

Ši šiltinimo medžiaga gali būti naudojama ne tik naujų pastatų šiltimui, bet taip pat ir renovuojant senus pastatus, keičiant dalį konstrukcijos, šiltinant statomus priestatus. Poliuretano putos puikiai sąveikauja ne tik tarpusavyje, bet ir su kitomis šiltinimo ar izoliavimo medžiagomis.

Sandėlių, angarų ir pramoninių kompleksų šiltinimui atsižvelgiant į šiltinamas konstrukcijas ir siektiną rezultatą galima pasirinkti uždarų porų poliuretano putomis, ir/arba atvirų porų poliuretano putomis

Liko klausimų?

Termoefektas, UAB Liepų 6, Raisteniškės, Vilniaus raj., LT-14180 Mob. telefonas: +370 (633) 00320 El. paštas: info@termoefektas.lt Įmonės kodas: 304428193 PVM kodas: LT100010721217 A/S LT497300010150716416, „Swedbank” AB