Talpų, rezervuarų šiltinimas

angarai

Skysčių, akumuliacinių talpų ir vamzdynų būklę gali įtakoti įvairūs vidiniai ar aplinkos veiksniai, temperatūrų bei slėgių skirtumai. Rezervuarai ir vamzdynai, dėl savo specifinių formų, nestandartinių jungčių, sunkaus priėjimo –  turi būti šiltinami ypatingai kruopščiai. Dažnai būna, kad dėl nuolatinio kondensato susidarymo ant talpyklų bei vamzdynų sienų, tradicinės šiltinimo medžiagos įmirksta, sukrenta, praranda savo termodinamines savybes. Todėl parenkant šiltinimo medžiagas, svarbu įvertinti medžiagos tinkamumą, atsparumą aplinkos veiksniams, patikimumą ir ilgaamžiškumą. Naudojant tradicines šiltinimo medžiagas talpų, rezervuarų ar vamzdynų šiltinimui, reikia nuolat atlikti tikrinimus, nuolatinius remontui ar aptarnavimą.

Talpyklų ir vamzdynų šiltinimas poliuretano putomis yra greitas, efektyvus ilgaamžis šiltinimo būdas užkertantis kelią šilumos nuotėkiams, apsaugantis šiltinamus paviršius nuo susidarančio drėgmės kondensato – to pasekoje ir nuo korozijos. Apšiltinus – nereikia nuolatinės priežiūros bei aptarnavimo. Poliuretano putų sluoksnis gali būti 3- 5 kartus plonesnis nei šiltinant tradicinėmis šiltinimo medžiagomis – kad pasiekti tą patį rezultatą. Šiltinant poliuretanu lengva prisitaikyti prie sudėtingiausių formų bei kampų. Gaunamas vientisas šiltinamos medžiagos sluoksnis.

Dėl šiltinimo darbų atlikimo specifikos (medžiaga išpurškiama ant šiltinamo paviršiaus, besiplėsdama pasiekia visas sunkiai prieinamas vietas), šiltinimo darbus vykdyti galima atlikus vamzdynų sistemų sandarumo patikrinimus. Poliuretano putos sudaro vientisą monolitinį šiltinamos medžiagos sluoksnį nepaliekantį tarpų tarp šiltinamo paviršiaus ir šiltinamo sluoksnio. Moderni įranga leidžia darbus atlikti greitai ir kokybiškai, išvengiant galimai susidarančių klaidų dėl „žmogiškojo faktoriaus“.

Darbus atlikti galima greitai ir kokybiškai, atsižvelgiant į darbo sąlygas, per darbo dieną galima apšiltinti apie 200  m2 ploto.

Mūsų šiltintojų komanda visada pasirengusi greitai atlikti šiltinimo poreikio vertinimą, tinkamą šiltinimo medžiagų pasirinkimą bei konstrukcijų ypatumų įvertinimą. Mes patarime kaip efektyviai, greitai ir sandariai įgyvendinti šiltinimo sprendimus.

Parašykite mums, ir mūsų ekspertai susisieks su Jumis pasiruošę Jums padėti iškart.

Liko klausimų?

Termoefektas, UAB Liepų 6, Raisteniškės, Vilniaus raj., LT-14180 Mob. telefonas: +370 (633) 00320 El. paštas: info@termoefektas.lt Įmonės kodas: 304428193 PVM kodas: LT100010721217 A/S LT497300010150716416, „Swedbank” AB