Konsultavimas
Prieš pradėdami darbus konsultuojame pasirenkant šiltinimo bei hidroizoliacines medžiagas. Visuomet siūlome efektyviausius ir racionaliausius šiltinimo ir hidroizoliavimo sprendimus padėsiančius sutaupyti energiją ir šilumą.
Teikiame pasiūlymus atsižvelgdami į individualaus projekto konstrukcijų ypatybes, į siektiną šiluminę varžą ir konstrukcijų sandarumą. Apskaičiuojame šiltinimo medžiagų storius padėsiančius išvengti galimai susidarančius šalčio tiltelius, apskaičiuojame rasos taškų susidarymo galimybes.

Darbų apimties vertiniams
Vertiname darbų apimtis pagal projekto brėžinius, termovizijos duomenis, objekto nuotraukas arba atvykę į vietą.

Šiltinimo ir hidroizoliavimo darbų atlikimas Savo klientams siūlome tik patikimų, užsirekomendavusių gamintojų medžiagas. Kiekvienam užsakymui vežamės medžiagas tiesiai iš gamintojo užtikrindami, kad tai šviežios, kokybiškos, nepasibaigusio galiojimo medžiagos. Šiltinimo darbams atlikti naudojame naujausią ir moderniausią Lietuvoje šiltinimo įrangą „Graco reactor 2 e-XP2 Elite“, užtikrinančią reikiamą medžiagų temperatūrą, slėgį, medžiagų dozavimą ir galimos žmogiškosios klaidos prevenciją darbų atlikimo metu. Atlikdami šiltinimo darbus įrangai naudojame savo generatoriaus gaminamą elektros energiją, todėl vartotojui nereikia rūpintis papildomu elektros energijos tiekimu. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai, savo atliktiems darbams ir medžiagoms suteikiame ilgalaikes garantijas.


Konsultuojame ir šiltinimo bei hidroizoliavimo darbus atliekame visoje Lietuvoje ir esant reikalui už Lietuvos ribų.

Liko klausimų?

Termoefektas, UAB Liepų 6, Raisteniškės, Vilniaus raj., LT-14180 Mob. telefonas: +370 (633) 00320 El. paštas: info@termoefektas.lt Įmonės kodas: 304428193 PVM kodas: LT100010721217 A/S LT497300010150716416, „Swedbank” AB